NOC KOSTELŮ 2.6.2023

V RÁMCI NOCI KOSTELŮ vás zve Římskokatolická farnost Zvole na putování do nového kostela Krista Spasitele v  Praze na Barrandově. V  kostele bude od 19.00 hod. probíhat pásmo, jež bude obsahovat krátký varhanní koncert, a pak přednášku o varhanách RNDr. Pavla Čížka a přednášku akademického sochaře Petra Váni k výzdobě a vybavení nového kostela.

Následující program v tamějším komunitním centru bude obsahovat taneční minilekce a tančírnu s reprodukovanou jazzovou hudbou. Kavárna v zadní části budovy kostela bude otevřena po celou dobu akce.

ODJEZD AUTOBUSU DO PRAHY je od farního kostela ve Zvoli v pátek 2. června v 15.00 hod. Cena 700 Kč. PŘIHLÁSIT SE A ZAPLATIT dopravu můžete vždy po mši svaté v sakristii kostela ve Zvoli.